Anasayfa » Gebelik-Hamilelik, Ultrason Görüntüleri

23. Hafta Ultrason Görüntüleri: Anne Karnında 23 Haftalık Bebeğin Görüntüsü

Anne adayları için karınlarında taşıdıkları bebeği tanıma isteği çok yoğun yaşanır. Anne adayı için gebelik testi yapıp da hamile olduğunu anladıktan sonra ilk olarak ultrason bebek ile tanışmayı sağlar. Sonra bebeğin hareketleri ile anne-bebek iletişimi çok yoğun biçimde devam edecektir. Gebelikğin 23. haftasında anne karnındaki bebeğin görüntüsünü aşağıdaki videomuzdan izleyebilirsiniz.

23. Hafta Ultrason Görüntüleri: Anne Karnında 23 Haftalık Bebeğin Görüntüsünext prev
etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , , ,
,23 haftalık gebelik ultrason görüntüleri (277),23 haftalık bebek görüntüsü (157),23 haftalık bebeğin ultrason görüntüleri (126),23 haftalık ultrason görüntüleri (101),anne karnında 23 haftalık bebek (91)
5 Eylül 2010 23.373 okunma 2 yorum yapılmış

2 yorum yapılmış »

  • Aynur :

    salam.Men 20 haftaliq hamileyek .ikiz hamilelik.16-ci haftada ultrasyona getdim usaqlarin 2 de qiz oldugunu soylediler .Amma men 1-ci hamilelikde 1 qizim bar.Bu hamileliyi tam ferqli kecirirerm .Goresen cinsiyyet farkli ola bilermi ?

  • yeliz :

    Ben 23 haftalık hamiley im bir oğlum olcak yarın onu renk ki ultrason dan Gorumcem çok heyecan li. Yim

Yorum yapmak ister misiniz?!

Lütfen yazı ile ilgili yorumunuzu yazın. Yorumlarınız bizim için önemlidir. Yorum yapmak için isterseniz Facebook veya Twitter hesabınızla giriş yapabilir, yorumunuzu paylaşabilirsiniz...